Sıkça Sorulan Sorular


Weld Wolf Eğitim hakkında sorularınız var mı?

Bu alanda aklınıza gelebilecek pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Aynı hesap bilgileri ile birden fazla kişi eğitimden yararlanamaz mı?

Yararlanabilir ancak ücretini ödediğiniz hesabınızla tamamladığınız eğitim sonrasında sadece hesabın sahibine özel Weld Wolf Eğitim sertifikası düzenlenir. Bu sertifika ile mevcut veya gelecekteki olası işvereninize sunabileceğiniz önemli bir referans teşkil edeceğini belirtmek isteriz. Sadece hesap sahibinin yararlanabileceği bu sertifika nedeniyle sizin de bir hesap oluşturmanızı öneriyoruz.


İş arama sürecinde eğitim sertifikamı nasıl kullanabilirim?

Sertifika bir başarı sertifikası olup eğitimi tamamladığınıza dair hazırlanan bir sertifikadır. İsminize ve özel seri numarası verilerek hazırlanır. MYK tipinde resmi bir niteliği yoktur.

Eğitim sertifikanızı aldığınız hesabınız ile Weld Wolf İŞ BUL (https://isbul.weldwolf.com) platformumuzda oluşturacağınız profilde eğitim sertifikanızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede işverenlerin açtıkları ilanlara yaptığınız başvurular daha öncelikli şekilde değerlendirilecek, iş başvurusunda bulunmasanız bile işverenlerin profilinizi görüntülemesi sayesinde yeni iş teklifleri alma şansınız artacaktır.


Satın aldığım eğitim modülü ne kadar süre geçerli?

Dilediğiniz zaman iptal edebileceğiniz bu üyelik modelimizde aylık yinelenen ödemelerle üyeliğiniz devam eder ve üyeliğiniz devam ettiği sürece eğitim videolarına erişiminiz bulunmaktadır.

Bu, siz iptal edene kadar aylık olarak faturalandırılan bir abonelik ürünüdür. Hesap yönetimi sayfasından istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Sunduğumuz altyapı sayesinde kullanıcı bilgileriniz ve şifrenizle dilediğiniz cihazdan giriş yaparak 7/24 eğitim videolarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz.


Sertifika sahibi olmak için videoların tamamını izlemek zorunda mıyım?

Bir kursun tüm müfredat öğeleri tamamlandığında kurs oynatıcısının üstünde gösterilen boş daire simgeleri dolu hale gelir ve bitirme sertifikasının hazır olduğunu belirten bir bildirim görüntülenir. Bu nedenle tüm bölümleri tamamlamak zorundasınız. Bu aşamadan sonra 24 saat içerisinde hesabınızı oluşturduğunuz e-posta adresinize sertifikanız gönderilir.


Eğitimden memnun kalmazsam ödediğim ücreti iade alabilir miyim?

Hayır, ücret iadesi yapamıyoruz.

Yöntem ve seviye odaklı hazırladığımız eğitimler için eğitim modülünün başında yer alan detaylı tanıtım videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyor veya izlemiş olduğunuzu kabul ediyoruz. Tanıtım videosu, modül içerisinde yer alan bölümlere dair detaylı bir izlenim vermesi amacıyla hazırlanmıştır. Dolayısıyla satın alacağınız eğitimin kapsamını ve detaylarını inceleme şansınız bulunuyor.